š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Yonah Orange Abstract Area Rug
| Collection: | Yonah |
|---|---|
| Colors: | Burnt Sienna, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $99.00
Yonah Orange Abstract Area Rugā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yonah |
|---|---|
| Colors: | Burnt Sienna, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























