š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Youko 3D Striped Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Youko |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Medium Brown, Olive, Black, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Youko 3D Striped Washable Area Rug - Clearanceā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Youko |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Medium Brown, Olive, Black, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |























