š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Yuina Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Yuina |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Cream, Pink, Dusty Pink, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Yuina Gray Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yuina |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Cream, Pink, Dusty Pink, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























