š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Yulia Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Yulia |
|---|---|
| Colors: | Light Silver, Off White, Silver Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.66" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Yulia Wool Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yulia |
|---|---|
| Colors: | Light Silver, Off White, Silver Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.66" |























