š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Yumie Area Rug - Clearance
| Collection: | Yumie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Slate Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.2" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Yumie Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Yumie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Slate Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.2" |
| Fringe Length: | 5" |























