š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Zaila Area Rug - Clearance
| Collection: | Zaila |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Taupe, Light Gray, Tan |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $89.00
Zaila Area Rug - Clearanceā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zaila |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Taupe, Light Gray, Tan |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























