š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Zaim Area Rug - Clearance
| Collection: | Zaim |
|---|---|
| Colors: | Sage, Ivory, Dark Brown, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Zaim Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zaim |
|---|---|
| Colors: | Sage, Ivory, Dark Brown, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























