





Feizy Zarah Modern Abstract - Gray/Taupe/Blue Area Rug
| Collection: | Zarah |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Original: $259.00
-65%$259.00
$90.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zarah |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Viscose, Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























