š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Zareh Blue Solid Area Rug - Clearance
| Collection: | Zareh |
|---|---|
| Colors: | Slate Gray, Blue, Charcoal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Zareh Blue Solid Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zareh |
|---|---|
| Colors: | Slate Gray, Blue, Charcoal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























