š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Zasha Area Rug
| Collection: | Zasha |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Charcoal, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $66.15
Original: $189.00
-65%Zasha Area Rugā
$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zasha |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Charcoal, Mustard, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























