š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Zelia Area Rug
| Collection: | Zelia |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Charcoal, Medium Brown, Dark Brown, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $159.00
Zelia Area Rugā
$159.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zelia |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Charcoal, Medium Brown, Dark Brown, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























