š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Zilya Area Rug
| Collection: | Zilya |
|---|---|
| Colors: | Sage, Peach, Rust, White, Medium Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Zilya Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zilya |
|---|---|
| Colors: | Sage, Peach, Rust, White, Medium Green, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 0.59" |























