š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Zolio Area Rug
| Collection: | Zolio |
|---|---|
| Colors: | Off White, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 70% Viscose, 30% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Zolio Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zolio |
|---|---|
| Colors: | Off White, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 70% Viscose, 30% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























