š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Zveha Area Rug - Clearance
| Collection: | Zveha |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Microfiber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Zveha Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Zveha |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Microfiber |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























