š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Amalie Area Rug
| Collection: | Amalie |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 0.79" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Amalie Area Rugā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Amalie |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
| Fringe Length: | 0.79" |























