š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Ballymena Area Rug - Clearance
| Collection: | Ballymena |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Ballymena Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ballymena |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























