š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Bellara Luxury Fringed Faux Silk Rug
| Collection: | Bellara |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Mustard, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Bellara Luxury Fringed Faux Silk Rugā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bellara |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Mustard, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 2" |























