š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Bosley White Washable Area Rug
| Collection: | Bosley |
|---|---|
| Colors: | White, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Chenille-Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Bosley White Washable Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bosley |
|---|---|
| Colors: | White, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Chenille-Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























