š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Bronxville Area Rug - Clearance
| Collection: | Bronxville |
|---|---|
| Colors: | Peach, Dark Brown, Purple, Olive, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |
Select Title
From $118.65
Original: $339.00
-65%Bronxville Area Rug - Clearanceā
$339.00
$118.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bronxville |
|---|---|
| Colors: | Peach, Dark Brown, Purple, Olive, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |























