🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





















Brushton Area Rug - Clearance
| Collection: | Brushton |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.05" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $49.00
Brushton Area Rug - Clearance—
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brushton |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.05" |
| Fringe Length: | 3" |























