š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Judy Pink Plush Washable Area Rug - Clearance
| About: | Experience luxury and safety with this pink, high pile area rug. Ideal for any room, its plush texture adds comfort and elegance. The rug's washable design ensures easy upkeep, while the non-slip feature promotes safety. Perfect for adding a cozy, sophisticated touch to your home. |
|---|---|
| Collection: | Judy |
| Colors: | Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.06" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Judy Pink Plush Washable Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Experience luxury and safety with this pink, high pile area rug. Ideal for any room, its plush texture adds comfort and elegance. The rug's washable design ensures easy upkeep, while the non-slip feature promotes safety. Perfect for adding a cozy, sophisticated touch to your home. |
|---|---|
| Collection: | Judy |
| Colors: | Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.06" |























