š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Byhalia Area Rug - Clearance
| Collection: | Byhalia |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Beige, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.42" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Byhalia Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Byhalia |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Beige, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.42" |























