š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Canice Area Rug
| Collection: | Canice |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $76.65
Original: $219.00
-65%Canice Area Rugā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Canice |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























