š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Carnegie Area Rug - Clearance
| Collection: | Carnegie |
|---|---|
| Colors: | Sage, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Carnegie Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carnegie |
|---|---|
| Colors: | Sage, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























