š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Castlerock Area Rug - Clearance
| Collection: | Castlerock |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Lime Green |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Castlerock Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Castlerock |
|---|---|
| Colors: | Cream, Blue, Lime Green |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























