š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Cedarbutte Area Rug - Clearance
| Collection: | Cedarbutte |
|---|---|
| Colors: | Beige, Mustard |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Cedarbutte Area Rug - Clearanceā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Cedarbutte |
|---|---|
| Colors: | Beige, Mustard |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Viscose, 40% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























