š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
























Clarke Beige Textured Wool Rug
| Collection: | Clarke |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Clarke Beige Textured Wool Rugā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clarke |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























