š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Livabliss Aida Machine Woven Surya AAD-2303 Area Rug
| Colors: | Beige, Gray, Tan, Ivory, Medium Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.78" |
Select Title
From $70.00
Livabliss Aida Machine Woven Surya AAD-2303 Area Rugā
$70.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige, Gray, Tan, Ivory, Medium Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.78" |























