š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Collins Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GACA-2304 Area Rug
| Colors: | Ivory, Beige, Dark Red, Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $79.00
Collins Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GACA-2304 Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory, Beige, Dark Red, Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























