š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Damia Area Rug
| Collection: | Damia |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black, Tan, Olive, Rust, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Viscose, 20% Polyester, 7% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $66.15
Original: $189.00
-65%Damia Area Rugā
$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Damia |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black, Tan, Olive, Rust, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Viscose, 20% Polyester, 7% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 1" |























