š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Dentsville Gray Marble Rug - Clearance
| Collection: | Dentsville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Slate, Off White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Dentsville Gray Marble Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dentsville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Light Slate, Off White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























