š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Ferlin Washable Area Rug
| Collection: | Ferlin |
|---|---|
| Colors: | Pink, Sage, Cream, Coral, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Ferlin Washable Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ferlin |
|---|---|
| Colors: | Pink, Sage, Cream, Coral, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.12" |























