š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Gatzke Area Rug - Clearance
| Collection: | Gatzke |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Off White, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $239.00
Gatzke Area Rug - Clearanceā
$239.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gatzke |
|---|---|
| Colors: | Camel, Dark Brown, Off White, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























