🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


























Genji Area Rug
| Collection: | Genji |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Genji Area Rug—
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Genji |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























