š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now























Glover Bleached Braided Jute Carpet
| Collection: | Germantown |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Glover Bleached Braided Jute Carpetā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Germantown |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























