🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Glover Natural Braided Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Glover |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Glover Natural Braided Jute Carpet - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Glover |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























