š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Neola White/Red Damask Area Rug
| Collection: | Goff |
|---|---|
| Colors: | White, Navy, Burgundy, Tan, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Neola White/Red Damask Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Goff |
|---|---|
| Colors: | White, Navy, Burgundy, Tan, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.58" |























