š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Hager Area Rug - Clearance
| Collection: | Hager |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pale Blue, Yellow |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.42" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Hager Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hager |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Pale Blue, Yellow |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.42" |























