🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
































Livabliss Harput HAP-1000 Area Rug
| Collection: | Harput |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Burgundy, Burnt Orange, Off White, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Livabliss Harput HAP-1000 Area Rug—
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Harput |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Burgundy, Burnt Orange, Off White, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.26" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |























