š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Hevua Blue Floralnature Machine Woven Polyester Washable Area Rug
| Collection: | Lexine |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Coral, Green, Cream, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Hevua Blue Floralnature Machine Woven Polyester Washable Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lexine |
|---|---|
| Colors: | Sky Blue, Coral, Green, Cream, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.24" |























