🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





















Igcocolo Sage Green High-Low Wool Carpet
| Collection: | Igcocolo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Igcocolo Sage Green High-Low Wool Carpet—
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Igcocolo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.16" |























