š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Ingomar Area Rug - Clearance
| Collection: | Ingomar |
|---|---|
| Colors: | Denim, Black, Navy, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Ingomar Area Rug - Clearanceā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ingomar |
|---|---|
| Colors: | Denim, Black, Navy, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Viscose, 30% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.38" |























