🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


















Jevau Beige Geometric Hand Tufted Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Dyani |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Jevau Beige Geometric Hand Tufted Wool Area Rug - Clearance—
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dyani |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |





















