š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Outaouais Jute Rug - Clearance
| Collection: | Outaouais |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $69.00
Outaouais Jute Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Outaouais |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |





















