š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Okawville Area Carpet - Clearance
| Collection: | Okawville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $76.65
Original: $219.00
-65%Okawville Area Carpet - Clearanceā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Okawville |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |





















