š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Joice Area Rug
| Collection: | Joice |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, White, Tan, Light Brown, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |
$2,799.00
Joice Area Rugā
$2,799.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Joice |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, White, Tan, Light Brown, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |





















