š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Judy Solid Gray Washable Shag Rug - Clearance
| About: | Experience luxury and safety with this light gray, high pile area rug. Ideal for any room, its plush texture adds comfort and elegance. The rug's washable design ensures easy upkeep, while the non-slip feature promotes safety. Perfect for adding a cozy, sophisticated touch to your home. |
|---|---|
| Collection: | Judy |
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.06" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Judy Solid Gray Washable Shag Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Experience luxury and safety with this light gray, high pile area rug. Ideal for any room, its plush texture adds comfort and elegance. The rug's washable design ensures easy upkeep, while the non-slip feature promotes safety. Perfect for adding a cozy, sophisticated touch to your home. |
|---|---|
| Collection: | Judy |
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.06" |























