š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Karastan Bari Gray Blue Area Rug
| Collection: | Bari |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Viscose/50% Acrylic / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $237.65
Original: $679.00
-65%Karastan Bari Gray Blue Area Rugā
$679.00
$237.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bari |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Viscose/50% Acrylic / Warp: 100% Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |





















