š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Kernersville Area Rug - Clearance
| Collection: | Kernersville |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Gray, Light Blue, Light Slate, Beige, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.57" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Kernersville Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kernersville |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Gray, Light Blue, Light Slate, Beige, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.57" |























