🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

















Kibureau Area Rug - Clearance
| Collection: | Kibureau |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 3.54" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Kibureau Area Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kibureau |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 3.54" |























